• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Весело зустріли свято Миколая маленькі учасники проєкту «Діти України і війна. Кропивницький».

2023-12-06

/Files/images/408014031_2961341933997353_2123814649082830708_n.jpg
На святковому занятті дітки веселились, співали, грали у ігри, розповідали віршики та розгадували зимові загадки.
З великим захопленням малята слухали розповіді розумної кішечки Грамотійки та дізналися відповіді на запитання: хто такий Святий Миколай і чому він став святим, звідки це свято прийшло в Україну і як наші пращури його відзначали? А на майстерні власноруч виготовили чудову аплікацію «Святковий чобіток». І безумовно були раді отриманим подарункам від Святого Миколая.
Заходи EOP.Kids.Ukraine проводяться у рамках проєкту Обласний жіночий інформаційний центр та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського «Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Worldwide Orphans Foundation (WWO) та ГО «Соціальне здоров’я»