День бібліографії «Віки творилась українська мова»

2023-10-27

/Files/images/395346604_2934387630026117_3913591425434696533_n.jpg

День бібліографії «Віки творилась українська мова», який сьогодні провели в Центральній міській бібліотеці для дітей був приурочений до свята української писемності та мови.

Протягом дня користувачів бібліотеки знайомили з становленням українського слова та писемності. Відвідувачі закладу мали змогу ознайомитися з матеріалами книжкової виставки «Від Нестора Літописця до сьогодення», прослухати цікаві повідомлення про відомих мовознавців та дослідників української мови Бориса Грінченка і Олександра Потебні.
Для підлітків цікавою і корисною була вікторина «Чи правильно ми розмовляємо?».
Молодша аудиторія залюбки прийняла участь у настільній бібліографічній грі «Аукціон домислів».
За межами закладу для молодших читачів бібліотекарі провели фольк-годину «Прислів'я та приказки – життєві підказки» та веселий конкурс «Скоромовки-спотиканки».
Всім відвідувачам бібліотекарі пропонували книги та добірки інформаційних ресурсів для покращення та вдосконалення української мови.