Цікава математика

2023-10-04

/Files/images/386644337_2917138205084393_7381605114228539604_n.jpg

В Центральній міській бібліотеці для дітей продовжуються заняття за проєктом «Діти України і війна. Кропивницький». Сьогодні маленькі учасники проєкту завершили вивчення теми «Цікава математика». На заняттях діти знайомилися із цифрами, дізналися як вони називаються англійською мовою. За допомогою гри та дидактичних матеріалів спробували розв'язувати найпростіші приклади. Переглянули цікаве відео про лічбу, мали змогу порахувати бульбашки разом із звірятами. І, звичайно, у Всесвітній день тварин, було доречним нагадати дітям що потрібно допомагати тваринкам і захищати їх. На завершення заняття діти закріпили знання цікавою поробкою де поєднали математику із аплікацією.

Заходи EOP.Kids.Ukraine проводяться у рамках проєкту Обласний жіночий інформаційний центр та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського «Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Worldwide Orphans Foundation (WWO) та ГО «Соціальне здоров’я»