До дня захисників і захисниць України.

2023-10-03

/Files/images/386620641_2916415311823349_1576041633371924697_n.jpg

Протягом дня в Центральній міській бібліотеці для дітей вшановували мужність та героїзм захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України.

Для дівчат з клубу «Наталка» був представлений відеопроєкт «Жінки, які загинули за Україну» започаткований Жіночим ветеранським рухом за підтримки Українського інституту національної пам’яті. Кожен міні-фільм – це історія звичайної української жінки з двох сторін – мирне життя та війна. Наталківці говорили і про своїх знайомих, які зробили такий же вибір – пішли захищати свій народ від російських окупантів.
Молодші читачі знайомилися з історією найважливішого свята сьогодення, традиціями козаків, дізнавалися про нарукавний тризуб, про гасло Української повстанської армії «Слава Україні! – Героям слава!» та багато іншого. В ході гри-вікторини «Впізнай українське» діти говорили і про борщ з пампушками, і про лелеку, і про мак з калиною.
Всі заходи, що проводилися у бібліотеці протягом дня, сприяли вихованню у читачів любові до рідного краю, почуття патріотизму та гордості за Україну.