Будь стильним - користуйся бібліотекою

2017-09-30

/Files/images/День відкритих дверей.jpg

Сьогодні Центральна бібліотека для дітей приймала вітання із професійним святом від своїх читачів.

В День відкритих дверей «Будь стильним - користуйся бібліотекою» гостям та відвідувачам бібліотекарями було представлено чимало відкриттів і презентацій, подаровано масу приємних вражень і нових знань:

- Екскурсія «Дім в якому живуть книги»

- Літературний подіум «Книжкові пристрасті успішних людей»

- Бібліофреш «Дегустація літературних новинок»

Наймолодшим відвідувачам від театру книги «Буратіно» запропонували перегляд лялькової вистави «Лисиччині іменини» і гру «Створюємо казку, граючи». Поки малюки розважалися мами і татусі змогли познайомитися з літературою тематичної полички «Читаємо в сімейному колі».

Протягом дня серед читачів активно проводилось бліц-опитування «Я читаю тому, що…». Діти і дорослі охоче ділилися власними досягненнями завдяки книзі та книгозбірні.

Традиційна для цього дня акція «Бібліотека без боржників» привела до закладу багатьох «забудьків».

Всі відвідувачі заходів одержали від бібліотекарів закладки-поради для сучасних і креативних «Книжковий дрес-код».