Свято національних символів.

2017-08-23

/Files/images/Свято національних символів.jpg

23 серпня, біля Центральної бібліотеки для дітей майорів жовто-блакитний стяг. Адже, цього дня - День державного прапора , а завтра — День незалежності України.

Ці події, в бібліотеці, були відзначені святом «Краса і велич символів державних». Протягом дня звучали пісні про нашу рідну Батьківщину.

Онлайн-вікторина «Україна - серцю рідна" надала юним читачам можливість перевірити свої знання з історії та географії нашої держави. Вікторина зацікавила учасників динамічним і яскравим перебігом. Діти, із задоволенням, ділилися враженнями та фото про відвідані ними найцікавіші міста своєї Батьківщини.

Про історію створення нашого прапора дітлахи дізналися поринувши в слайд-екскурс «Жовто-синій прапор волі».

На абонементі ділового читання та саморозвитку діяла літературна експозиція «Пам’яті полеглих за державність». Вона представила документальні та літературні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.