Пошукова WEB-експедиція

2017-03-30

/Files/images/пош експедиція.jpg

30 березня в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання Центральна бібліотека для дітей організувала для своїх користувачів пошукову WEB-експедицію «Сучасний письменник для дітей».

Подорожуючи по Інтернет ресурсам, учасники заходу відвідали сайтина яких представлені найкращі дитячі та підліткові книжки року.Прочитали також інтерв’ю з сучасними українськими авторами, які розказали що надихає їх на творчість, як з’являються на світ персонажі книг. Слушними і доречними стали поради від майстрів слова охочим творити власні твори.

А театралізація, знайденоїході пошукоїWEB-експедиціїцікавої казки, стала несподіваним і приємним сюрпризом для всіх учасників заходу.

Всі присутні отримали список веб-сайтів, де без реєстрації та інших ускладнень можна читатиабо скачати популярні книги для дітей і підлітків.