Вони боролись за щастя і свободу, служили українському народу

2016-10-12

/Files/images/Презентація.jpg

З нагоди відзначення національних свят України - Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва Центральна бібліотека для дітей 12 жовтня провела День інформації «Вони боролись за щастя і свободу, служили українському народу».

З метою зацікавити дітей та молодь героїчним минулим держави , героїкою і патріотизмом сьогодення та виховання у підростаючого покоління почуття вдячності до захисників рідної землі в бібліотеці в ході Дня були проведені :

· Патріотична акція «Подякуй героєві»

· Огляд книжкової виставки «Україна – славний край козачий»

· Пізнавально-розважальне свято «Козакуйте,козаки!»

· Презентація книги Лукасевич А.І. «Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі»

· Подорож в історію «Гетьмани України: легенди, міфи, істина»

· Прес-огляд «В пам’ять про нього» (ГЕРОЇ АТО)

Захід став даниною пам'яті та пошани всім, хто упродовж століть боровся за свою землю та сьогодні відстоює суверенітет та неподільність України .

Всі відвідувачі (96 осіб) одержали інформаційну пам’ятку «Величне ім’я захисник України» та рекомендаційні списки літератури «Подорож козацькими стежками».